Samsun Dövme Stüdyoları

Samsun Dövme Stüdyoları

Samsun dövme stüdyoları her türlü tarz ve insana hitap eden sanatçıların bulunduğu özel bir şehrimizdir. Dövme sanatı, antik çağlardan şimdiye kadar sürekli değişim göstererek bugüne kadar gelmiş vücut süsleme sanatı olarak bilinir. Bu sanat türünün uygulandığı her bölgenin ve şeklin farklı farklı anlamları vardır.

Samsun Dövmeciler

Samsun dövmeciler, kalıcı dövme, kalıcı makyaj, piercing ve geçici dövme uygulamaları konusunda alanında ciddi ilerleme kaydetmiş stüdyolardır. Lazerle dövme silme açısından, dövme mürekkebinde (hem dövme pigmenti hem de dövme taşıyıcısında) gerçekte hangi maddelerin bulunduğunun yanı sıra ne kadar dövme mürekkebinin kullanıldığını ve dövme mürekkebinin deriye ne kadar derine girdiğini bilmemek, dövme mürekkebini kırmak ve çıkarmak için kaç işlem gerekebileceğini doğru bir şekilde tahmin etmeyi imkansız hale getirir. Bu yüzden dövme yaptırırken dövme stüdyo seçiminde dikkatli olmalıyız.

Samsun Dövme Sildirme

Samsun dövme sildirme merkezleri sıkıldığınız ve beğenmediğiniz bir dövmenizin silinmesinde size yardımcı olabilir. Dövme sildirme işlemi, derinin üst tabakasının lazer yardımı ile yakılması sebebiyle dövme yaptırma işlemine göre biraz daha acılı geçmektedir. Bu durum dövmenizin boyutuna göre farklılık gösterebilir. 

Bu yöntemin ağrılı geçmesi ve deride bazı kalıcı hasarlara yol açması sebebiyle kullanıcılar bazı durumlarda dövme kapatma işlemini tercih etmektedirler.

Samsun Dövmeciler, samsun tattoo, samsun dövme

Samsun Dövme Kapatma

Samsun dövme kapatma uygulaması dövme sanatçısı açısından ciddi ve zor bir işlemdir. Bazı dövme sanatçıları tamamen bu alanda uzmanlaşmış ve bu tür dövme yapmaktadırlar. İngilizce literatürde cover-up olarak bilinen dövme kapatma işlemini tercih etmeniz durumunda dövme sanatçınızın bu uygulamada yeterince deneyim sahibi olduğuna dikkat edin. 

Samsunda Dövme Yapan Yerler

Samsun dövmeci denildiğinde birçok tecrübeli dövme sanatçısı akla gelmektedir. Dövmeler, bedenler ve sanatın, fiziksel ve hayali olanın kavşağında çiçek açar. Renkleri, şekilleri ve sembolleri hatıralar, anlamlar ve duygularla titreşir. Her şeyden önce, vücut sanatı, hem geçmiş hem de şimdiki insan ilişkilerinin konuşulmamış yönlerini yakalar ve ortaya çıkarır.

Bir dövme sanatçısı mı olmak istiyorsunuz? Mükemmel seçim, iyi bir kurs seçimi bu mesleğe atılmadan önce size fayda sağlayacaktır. Seçim yapmış olduğunuz dövme kursunun bakanlık onaylı sertifikası olduğundan emin olmalısınız. Dövme kursu tercihinde bulunan okurlarımız için sitemizde bulunan stüdyoların dövme kursları da mevcuttur.

Samsun Dövme Fiyatları

Samsun dövme fiyatları konusunda diğer kalabalık illere oranla daha makul illerimizden birisidir. Bu durumun nedeni Samsun dövme sanatçılarının daha mütevazı davranmalarıdır. Dövme fiyatlarının oluşmasında temel bazı kriterler mevcuttur. Bu kriterler dövmenin boyutu, uygulanacak bölge, dövmenin ayrıntısı gibi mevzulardır. Bu durum kalıcı dövme için geçerlidir. Geçici dövme tercih eden kullanıcılarımız için durum farklıdır.

Dövmeler genellikle hakkında konuşmadığımız veya kendimize bile kabul etmediğimiz düşünce ve duyguları temsil eder. Dövmeler sonsuza kadar sizinle beraberdir ve sizi yansıtır. Dövmenize koyduğunuz anlam sayesinde duygusal şokları veya psikolojik yaraları yatıştırabilirsiniz. Samsun dövme stüdyoları bu konuda gerçekten uzmanlaşmış sanatçılar ile doludur. Gönül rahatlığı ile bir stüdyoya giderek dövmenizi yaptırabilirsiniz.

Samsun Dövme Stüdyoları

Fiyat Listesi

• XS (1″x1″) – ₺200/…

• S (2″x2″) – ₺200/600

• M (4″x4″) – ₺600/1000

• L (6″x6″) – ₺1000-2000

• XL (8″x8″) – ₺2000/…

Fiyat listesi size fikir vermek amacıyla oluşturulmuştur. Dövme fiyatları, dövmenin yapılacağı bölgeye, ayrıntı seviyesine, boyutuna ve renk seçimine göre farklılık göstermektedir. Liste kesin fiyat tutarını yansıtmamaktadır. Nihai fiyat bilgisi için dövme sanatçınız ile iletişime geçebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Yorum ekle

© 2022 Dövme Stüdyo - All rights reserved.