Ankara Dövme Stüdyoları

Ankara Dövme Stüdyoları

Ankara dövme stüdyoları her türlü tarz ve kişiye hitap eden sanatçıların bulunduğu özel bir konumdur. Dövme sanatı, antik çağlardan şimdiye kadar sürekli değişim göstererek bugüne kadar gelmiş vücut süsleme sanatı olarak adlandırılır. Bu sanat türünün uygulandığı bölgenin ve şeklin anlamları vardır.

Ankara Dövmeciler

Ankara dövmeciler dövme, kalıcı makyaj, piercing ve geçici dövme uygulamaları konusunda alanında ün yapmış stüdyolardır. Ankara dövmeci denildiğinde birçok dövme sanatçısı akla gelmektedir. Dövmeler, bedenler ve sanatın, fiziksel ve hayali olanın kavşağında çiçek açar. Renkleri, şekilleri ve sembolleri hatıralar, anlamlar ve duygularla titreşir. Her şeyden önce, vücut sanatı, hem geçmiş hem de şimdiki insan ilişkilerinin konuşulmamış yönlerini yakalar ve ortaya çıkarır. Dövme yaptırmanız şart değil. Öğrenmek isteyen okurlarımız için dövme kursları da mevcuttur.

Ankara Dövme Silme

Lazerle dövme silme açısından, dövme mürekkebinde (hem dövme pigmenti hem de dövme taşıyıcısında) gerçekte hangi maddelerin bulunduğunun yanı sıra ne kadar dövme mürekkebinin kullanıldığını ve dövme mürekkebinin deriye ne kadar derine girdiğini bilmemek, dövme mürekkebini kırmak ve çıkarmak için kaç işlem gerekebileceğini doğru bir şekilde tahmin etmeyi imkansız hale getirir. Bu yüzden dövme yaptırırken dövme stüdyo seçiminde dikkatli olmalıyız.

Ankara Dövme Kapatma

Dövme kapatma işlemi lazerle dövme silme uygulamasına alternatif olarak geliştirilmiştir. İngilizce literatürde cover-up olarak telaffuz edilen dövme kapatma, dövme sanatçısı bakımından oldukça zorlayıcı bir konudur. Dövme kapatma uygulamasında sanatçı eski dövme boyutunu, rengini ve ten uyumunu dikkate alarak işlem yapmalıdır. Aksi durum kötü sonuçlar doğurabilir. Yöntem oldukça meşakkatli bir süreç olması sebebiyle fiyatı diğer uygulamalara göre daha pahalıdır. Yeterince tecrübeli bir dövme sanatçısı ile çalışıyorsanız bu ücreti önemsemeyin çünkü bu işlem amatör ellerde kötü sonuçlar doğurabilir. 

Ankara Dövme Stüdyoları
Ankara Dövme Stüdyoları

Ankara Dövme Fiyatları

Ankara ilindeki dövme fiyatları konusunda nüfus bakımından yoğun illerimizden olması sebebiyle rekabet oranı çok yüksektir. Ancak fiyatları makul olan birçok dövme stüdyosu mevcuttur. Bu durumun nedeni Ankara dövme sanatçılarının daha mütevazı davranmalarıdır. Dövme fiyatlarının oluşmasında temel bazı kriterler mevcuttur. Bu kriterler dövmenin boyutu, uygulanacak bölge, dövmenin ayrıntısı gibi mevzulardır. Bu durum kalıcı dövme için geçerlidir. Geçici dövme tercih eden kullanıcılarımız için durum farklıdır.

Dövmeler genellikle hakkında konuşmadığımız veya kendimize bile kabul etmediğimiz düşünce ve duyguları temsil eder. Dövmenize koyduğunuz anlam sayesinde duygusal şokları veya psikolojik yaraları yatıştırabilirsiniz. Ankara dövme stüdyoları bu konuda gerçekten uzmanlaşmış sanatçılar ile doludur. Gönül rahatlığı ile bir stüdyoya giderek dövmenizi yaptırabilirsiniz.

Fiyat Tablosu

XS
1″x1″
S
2″x2″
M
4″x4″
L
6″x6″
XL
8″x8″
Örnek Boyut:
Posta Pulu
Örnek Boyut:
Kredi Kartı
Örnek Boyut:
El Büyüklüğü
Örnek Boyut:
İki El Büyüklüğü
Örnek Boyut:
Yarım Kol
200-…200-600600-10001000-20002000-…

Ankara Dövme Fiyatları

Fiyat tablosu size fikir vermek amacıyla oluşturulmuştur. Dövme fiyatları, dövmenin yapılacağı bölgeye, ayrıntı seviyesine, boyutuna ve renk seçimine göre farklılık göstermektedir. Tablo kesin fiyat tutarını yansıtmamaktadır. Nihai fiyat bilgisi için dövme sanatçınız ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece kesin fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.

Ankara Dövme Yapan Yerler

Ankara ilinde dövme yapan yerleri sıralamamız gerekirse sitemiz bünyesinde yer alan dövme stüdyolarını örnek gösterebiliriz.

Ankara’da dövmeci arayan kullanıcılarımız stüdyo bul sekmesinden Ankara’da hizmet veren tüm dövme stüdyolarını bulabilir ve çalışmalarına gözatabilir. Randevu almak için stüdyo bilgi sayfasında bulunan telefon numarası ile iletişime geçiniz.

Kullanıcı Oyu post

Yorum ekle

© 2022 Dövme Stüdyo - All rights reserved. Web Marka Web Ajansı