İzmir Dövme Stüdyoları

İzmir Dövme Stüdyoları

İzmir dövme stüdyoları her türlü tarz ve kişiye hitap eden sanatçıların bulunduğu özel bir konumdur. Dövme sanatı, antik çağlardan şimdiye kadar sürekli değişim göstererek bugüne kadar gelmiş vücut süsleme sanatı olarak adlandırılır. Bu sanat türünün uygulandığı bölgenin ve şeklin anlamları vardır.

İzmir Dövme

Dövme stüdyoları piercing, kalıcı ve geçici dövme uygulamaları konusunda alanında ün yapmış stüdyolardır. Sitemiz bünyesinde bulunan İzmirdeki bazı dövme sanatçılarına ve çalışmalarına gözatabilirsiniz. 

İzmir dövmeci denildiğinde birçok dövme sanatçısı akla gelmektedir. Dövmeler, bedenler ve sanatın, fiziksel ve hayali olanın kavşağında çiçek açar. Renkleri, şekilleri ve sembolleri hatıralar, anlamlar ve duygularla titreşir. Her şeyden önce, vücut sanatı, hem geçmiş hem de şimdiki insan ilişkilerinin konuşulmamış yönlerini yakalar ve ortaya çıkarır. Dövme yaptırmanız şart değil. Öğrenmek isteyen okurlarımız için dövme kursları da mevcuttur.

İzmir Dövme Silme

Dövme silme merkezleri, beğenmediğiniz veya sıkıldığınız herhangi bir dövmenizin silinmesinde size yardımcı olabilir. Lazerle dövme silme açısından, dövme mürekkebinde (hem dövme pigmenti hem de dövme taşıyıcısında) gerçekte hangi maddelerin bulunduğunun yanı sıra ne kadar dövme mürekkebinin kullanıldığını ve dövme mürekkebinin deriye ne kadar derine girdiğini bilmemek, dövme mürekkebini kırmak ve çıkarmak için kaç işlem gerekebileceğini doğru bir şekilde tahmin etmeyi imkansız hale getirir. Bu yüzden dövme yaptırırken dövme stüdyo seçiminde dikkatli olmalıyız.

İzmir Dövme Stüdyoları
İzmir Dövme Stüdyoları

İzmir Dövme Kapatma 

Dövme silme kliniklerine alternatif olarak ingilizce literatürde cover-up olarak bilinen dövme kapatma işlemini size tanıtmak isteriz. Dövme kapatma işlemi mevcut dövmenizin üzerine farklı bir dövmenin uygulanması işlemidir. Dövme kapatma, dövme sanatçısı bakımından oldukça zor ve tecrübe gerektiren bir eylemdir. Bu yüzden dövme kapattırma işlemine karar vermeniz durumunda dövme sanatçınızın bu konuda yeterince deneyim sahibi olduğundan emin olmalısınız.

İzmir Dövme Fiyatları

İzmir şehri dövme fiyatları konusunda diğer illere oranla daha makul illerimizden birisidir. Bu durumun nedeni İzmir dövme sanatçılarının daha mütevazı davranmalarıdır. Dövme fiyatlarının oluşmasında temel bazı kriterler mevcuttur. Bu kriterler dövmenin boyutu, uygulanacak bölge, dövmenin ayrıntısı gibi mevzulardır. Bu durum kalıcı dövme için geçerlidir. Geçici dövme tercih eden kullanıcılarımız için durum farklıdır.

Dövmeler genellikle hakkında konuşmadığımız veya kendimize bile kabul etmediğimiz düşünce ve duyguları temsil eder. Dövmenize koyduğunuz anlam sayesinde duygusal şokları veya psikolojik yaraları yatıştırabilirsiniz. İzmir dövme stüdyoları bu konuda gerçekten uzmanlaşmış sanatçılar ile doludur. Gönül rahatlığı ile bir stüdyoya giderek dövmenizi yaptırabilirsiniz.

Fiyat Tablosu

Fiyat tablosu size fikir vermek amacıyla oluşturulmuştur. Kesin fiyat bilgisi anlamına gelmemektedir. Kesin fiyat bilgisi dövmenizin uygulama aşamasına geçilmesinden önce kararlaştırılan bir süreçtir.

XS
1″x1″
S
2″x2″
M
4″x4″
L
6″x6″
XL
8″x8″
Örnek Boyut:
Posta Pulu
Örnek Boyut:
Kredi Kartı
Örnek Boyut:
El Büyüklüğü
Örnek Boyut:
İki El Büyüklüğü
Örnek Boyut:
Yarım Kol
200-…200-600600-10001000-20002000-…

İzmir Dövme Yapan Yerler

İzmir dövme yapan yerleri sıralamamız gerekirse sitemiz bünyesinde yer alan dövme stüdyolarını örnek gösterebiliriz.

İzmir ilinde dövmeci arayan kullanıcılarımız stüdyo bul sekmesinden İzmir’de hizmet veren tüm dövme stüdyolarını bulabilir ve çalışmalarına gözatabilir.

5/5 - (1 Oy)

Yorum ekle

© 2022 Dövme Stüdyo - All rights reserved. Web Marka Web Ajansı