Bursa Dövme Stüdyoları

Bursa Dövme Stüdyoları

Bursa dövme stüdyoları her türlü tarz ve kişiye hitap eden sanatçıların bulunduğu özel bir konumdur. Dövme sanatı, antik çağlardan şimdiye kadar sürekli değişim göstererek bugüne kadar gelmiş vücut süsleme sanatı olarak adlandırılır. Bu sanat türünün uygulandığı bölgenin ve şeklin anlamları vardır.

Bursa Dövmeciler

Bursa dövmeciler piercing, kalıcı ve geçici dövme uygulamaları konusunda alanında ün yapmış stüdyolardır. Bursa dövmeci denildiğinde birçok dövme sanatçısı akla gelmektedir. Dövmeler hayatınız boyunca size eşlik ederler. Dövmeler, bedenler ve sanatın, fiziksel ve hayali olanın kavşağında çiçek açar. Renkleri, şekilleri ve sembolleri hatıralar, anlamlar ve duygularla titreşir. Her şeyden önce, vücut sanatı, hem geçmiş hem de şimdiki insan ilişkilerinin konuşulmamış yönlerini yakalar ve ortaya çıkarır. Dövme yaptırmanız şart değil. Öğrenmek isteyen okurlarımız için dövme kursları da mevcuttur.

Bursa Dövme Sildirme

Dövme sildirme merkezleri sıkıldığınız veya istemediğiniz bir dövmenizi lazer işlemiyle kolayca silebilir. Lazerle dövme silme açısından, dövme mürekkebinde (hem dövme pigmenti hem de dövme taşıyıcısında) gerçekte hangi maddelerin bulunduğunun yanı sıra ne kadar dövme mürekkebinin kullanıldığını ve dövme mürekkebinin deriye ne kadar derine girdiğini bilmemek, dövme mürekkebini kırmak ve çıkarmak için kaç işlem gerekebileceğini doğru bir şekilde tahmin etmeyi imkansız hale getirir. Bu yüzden dövme yaptırırken dövme stüdyo seçiminde dikkatli olmalıyız.

Bursa Dövme Kapatma

Dövme sildirme yöntemine alternatif olarak geliştirilen dövme kapatma, daha az acısız ve en çok tercih edilen yöntemdir. Dövme sanatçsı açısından dövme kapatma işlemi tecrübe gerektiren ve zor bir işlemdir. Bu sebeple dövmenizi kapattırmaya karar verdiyseniz dövme sanatçınızın bu konuda yeterince deneyim sahibi olduğundan emin olmalısınız. Aksi durum istenmeyen maddi ve manevi kötü sonuçlar doğrubilir.

Bursa Dövme

Bursa Dövme Fiyatları

Bursa dövme fiyatları konusunda diğer kalabalık illere oranla daha makul illerimizden birisidir. Bu durumun nedeni Bursa dövme sanatçılarının daha mütevazı davranmalarıdır. Dövme fiyatlarının oluşmasında temel bazı kriterler mevcuttur. Bu kriterler dövmenin boyutu, uygulanacak bölge, dövmenin ayrıntısı gibi mevzulardır. Bu durum kalıcı dövme için geçerlidir. Geçici dövme tercih eden kullanıcılarımız için durum farklıdır.

Dövmeler genellikle hakkında konuşmadığımız veya kendimize bile kabul etmediğimiz düşünce ve duyguları temsil eder. Dövmenize koyduğunuz anlam sayesinde duygusal şokları veya psikolojik yaraları yatıştırabilirsiniz. Bursa dövme stüdyoları bu konuda gerçekten uzmanlaşmış sanatçılar ile doludur. Gönül rahatlığı ile bir stüdyoya giderek dövmenizi yaptırabilirsiniz.

Fiyat Tablosu

XS
1″x1″
S
2″x2″
M
4″x4″
L
6″x6″
XL
8″x8″
Örnek Boyut:
Posta Pulu
Örnek Boyut:
Kredi Kartı
Örnek Boyut:
El Büyüklüğü
Örnek Boyut:
İki El Büyüklüğü
Örnek Boyut:
Yarım Kol
200-… 200-600 600-1000 1000-2000 2000-…

Bursa Dövme Fiyatları

Bursa Dövme Yapan Yerler

Bursa dövme yapan yerleri sıralamamız gerekirse sitemiz bünyesinde yer alan dövme stüdyolarını örnek gösterebiliriz.

Bursa’da dövmeci arayan kullanıcılarımız stüdyo bul sekmesinden Bursa’da hizmet veren tüm dövme stüdyolarını bulabilir ve çalışmalarına gözatabilir.

4.7/5 - (3 votes)

Yorum ekle

© 2022 Dövme Stüdyo - All rights reserved.