Eskişehir Dövme Stüdyoları

Eskişehir Dövme Stüdyoları

Eskişehir dövme stüdyoları her türlü tarz ve kişiye hitap eden sanatçıların bulunduğu özel bir konumdur. Dövme sanatı, antik çağlardan şimdiye kadar sürekli değişim göstererek bugüne kadar gelmiş vücut süsleme sanatı olarak adlandırılır. Bu sanat türünün uygulandığı bölgenin ve şeklin anlamları vardır.

Eskişehir Dövmeci

Dövme sanatçıları, kalıcı dövme, kalıcı makyaj, piercing ve geçici dövme uygulamaları konusunda alanında ün yapmış stüdyolardır. Lazerle dövme silme açısından, dövme mürekkebinde (hem dövme pigmenti hem de dövme taşıyıcısında) gerçekte hangi maddelerin bulunduğunun yanı sıra ne kadar dövme mürekkebinin kullanıldığını ve dövme mürekkebinin deriye ne kadar derine girdiğini bilmemek, dövme mürekkebini kırmak ve çıkarmak için kaç işlem gerekebileceğini doğru bir şekilde tahmin etmeyi imkansız hale getirir. Bu yüzden dövme yaptırırken dövme stüdyo seçiminde dikkatli olmalıyız.

Eskişehir Dövme Sildirme

Dövme sildirme merkezleri beğenmediğiniz bir dövmenizin silinmesinde size yardımcı olabilir. Dövme sildirme işlemi, derinin üst tabakasının lazer yardımı ile yakılması sebebiyle dövme yaptırma işlemine göre biraz daha acılı geçmektedir. Bu durum dövmenizin boyutuna göre farklılık gösterebilir. 

Bu yöntemin ağrılı geçmesi ve deride bazı kalıcı hasarlara yol açması sebebiyle kullanıcılar bazı durumlarda dövme kapatma işlemini tercih etmektedirler.

Eskişehir Dövme Kapatma

Eskişehir dövme kapatma uygulaması dövme sanatçısı açısından ciddi ve zor bir işlemdir. Bazı dövme sanatçıları tamamen bu alanda uzmanlaşmış ve bu tür dövme yapmaktadırlar. İngilizce literatürde cover-up olarak bilinen dövme kapatma işlemini tercih etmeniz durumunda dövme sanatçınızın bu uygulamada yeterince deneyim sahibi olduğuna dikkat edin. 

Eskişehir Dövme Stüdyoları
Eskişehir Dövme Stüdyoları

Eskişehirde Dövme Yapan Yerler

Eskişehir ilindeki dövmeciler denildiğinde birçok dövme sanatçısı akla gelmektedir. Dövmeler, bedenler ve sanatın, fiziksel ve hayali olanın kavşağında çiçek açar. Renkleri, şekilleri ve sembolleri hatıralar, anlamlar ve duygularla titreşir. Her şeyden önce, vücut sanatı, hem geçmiş hem de şimdiki insan ilişkilerinin konuşulmamış yönlerini yakalar ve ortaya çıkarır. Dövme yaptırmanız şart değil. Öğrenmek isteyen okurlarımız için dövme kursları da mevcuttur.

Eskişehir Dövme Fiyatları

Eskişehir şehrinde dövme fiyatları konusunda diğer kalabalık illere oranla daha makul illerimizden birisidir. Bu durumun nedeni eskişehir dövme sanatçılarının daha mütevazı davranmalarıdır. Dövme fiyatlarının oluşmasında temel bazı kriterler mevcuttur. Bu kriterler dövmenin boyutu, uygulanacak bölge, dövmenin ayrıntısı gibi mevzulardır. Bu durum kalıcı dövme için geçerlidir. Geçici dövme tercih eden kullanıcılarımız için durum farklıdır.

Dövmeler genellikle hakkında konuşmadığımız veya kendimize bile kabul etmediğimiz düşünce ve duyguları temsil eder. Dövmenize koyduğunuz anlam sayesinde duygusal şokları veya psikolojik yaraları yatıştırabilirsiniz. Eskişehir dövme stüdyoları bu konuda gerçekten uzmanlaşmış sanatçılar ile doludur. Gönül rahatlığı ile bir stüdyoya giderek dövmenizi yaptırabilirsiniz.

Fiyat Tablosu

XS
1″x1″
S
2″x2″
M
4″x4″
L
6″x6″
XL
8″x8″
Örnek Boyut:
Posta Pulu
Örnek Boyut:
Kredi Kartı
Örnek Boyut:
El Büyüklüğü
Örnek Boyut:
İki El Büyüklüğü
Örnek Boyut:
Yarım Kol
200-… 200-600 600-1000 1000-2000 2000-…
Eskişehir Dövme Fiyatları

Fiyat tablosu size fikir vermek amacıyla oluşturulmuştur. Dövme fiyatları, dövmenin yapılacağı bölgeye, ayrıntı seviyesine, boyutuna ve renk seçimine göre farklılık göstermektedir. Tablo kesin fiyat tutarını yansıtmamaktadır. Nihai fiyat bilgisi için dövme sanatçınız ile iletişime geçebilirsiniz.

4.8/5 - (5 votes)

Yorum ekle

© 2022 Dövme Stüdyo - All rights reserved.