Antalya Dövme Stüdyoları

Antalya Dövme Stüdyoları

Antalya dövme stüdyoları her türlü tarz ve kişiye hitap eden sanatçıların bulunduğu özel bir konumdur. Dövme sanatı, antik çağlardan şimdiye kadar sürekli değişim göstererek bugüne kadar gelmiş vücut süsleme sanatı olarak adlandırılır. Bu sanat türünün uygulandığı bölgenin ve şeklin anlamları vardır.

Antalya Dövme

Dövme sanatçıları ve stüdyolar, kalıcı dövme, piercing, kalıcı makyaj ve geçici dövme uygulamaları konusunda alanında ün yapmış sanatçılardır. Antalya dövmeci denildiğinde birçok dövme sanatçısı akla gelmektedir. Sitemizde kayıtlı bulunanları en iyi kabul etmekle birlikte, dövmeler, bedenler ve sanatın, fiziksel ve hayali olanın kavşağında çiçek açar. Renkleri, şekilleri ve sembolleri hatıralar, anlamlar ve duygularla titreşir. Her şeyden önce, vücut sanatı, hem geçmiş hem de şimdiki insan ilişkilerinin konuşulmamış yönlerini yakalar ve ortaya çıkarır. Dövme yaptırmanız şart değil. Öğrenmek isteyen okurlarımız için dövme kursları da mevcuttur.

Antalya Dövme Silme

Dövme silme işlemi, lazerle dövme silme açısından, dövme mürekkebinde (hem dövme pigmenti hem de dövme taşıyıcısında) gerçekte hangi maddelerin bulunduğunun yanı sıra ne kadar dövme mürekkebinin kullanıldığını ve dövme mürekkebinin deriye ne kadar derine girdiğini bilmemek, dövme mürekkebini kırmak ve çıkarmak için kaç işlem gerekebileceğini doğru bir şekilde tahmin etmeyi imkansız hale getirir. Bu yüzden dövme yaptırırken dövme stüdyo seçiminde dikkatli olmalıyız.

Antalya Dövme Kapatma

Dövme silme uygulamasına alternatif olarak ingilizce literatürde cover-up olarak bilinen dövme kapatma uygulamasını örnek verebiliriz. Bu uygulama dövme sanatçısı bakımından oldukça tecrübe gerektiren ve zor bir işlemdir. Bu sebeple dövme sanatçınızın bu konuda yeterince deneyim sahibi olduğundan emin olun.

Antalya Dövme Stüdyoları

Antalya Dövme Fiyatları

Dövme fiyatları konusunda diğer kalabalık illere oranla daha makul illerimizden birisi olan Antalya birçok kaliteli dövme sanatçısına ve stüdyosuna sahiptir. Ucuz ve pahalı her türlü fiyatlar alabileceğiniz bir ilimiz olan Antalya’da çok kaliteli dövme sanatçıları, piercing sanatçıları ve dövme silme merkezleri mevcuttur. Dövme fiyatlarının oluşmasında temel bazı kriterler mevcuttur. Bu kriterler dövmenin boyutu, uygulanacak bölge, dövmenin ayrıntısı gibi mevzulardır. Bu durum kalıcı dövme için geçerlidir. Geçici dövme tercih eden kullanıcılarımız için durum farklıdır.

Dövmeler genellikle hakkında konuşmadığımız veya kendimize bile kabul etmediğimiz düşünce ve duyguları temsil eder. Dövmenize koyduğunuz anlam sayesinde duygusal şokları veya psikolojik yaraları yatıştırabilirsiniz. Antalya dövme stüdyoları bu konuda gerçekten uzmanlaşmış sanatçılar ile doludur. Gönül rahatlığı ile bir stüdyoya giderek dövmenizi yaptırabilirsiniz.

Fiyat Tablosu

XS
1″x1″
S
2″x2″
M
4″x4″
L
6″x6″
XL
8″x8″
Örnek Boyut:
Posta Pulu
Örnek Boyut:
Kredi Kartı
Örnek Boyut:
El Büyüklüğü
Örnek Boyut:
İki El Büyüklüğü
Örnek Boyut:
Yarım Kol
200-… 200-600 600-1000 1000-2000 2000-…

Antalya Dövme Fiyatları

Antalya Dövme Yapan Yerler

Antalya dövme yapan yerleri sıralamamız gerekirse sitemiz bünyesinde yer alan dövme stüdyolarını örnek gösterebiliriz. Kolayca iletişim kurarak size özel tasarım imkanından yararlanabilirsiniz.

Antalya’da dövmeci arayan kullanıcılarımız stüdyo bul sekmesinden Antalya’da hizmet veren tüm dövme stüdyolarını bulabilir ve çalışmalarına gözatabilir.

Yeni dövme stüdyoları aşağıda listelenmiştir.

4.7/5 - (4 votes)

Yorum ekle

© 2022 Dövme Stüdyo - All rights reserved.