Adana Dövme Stüdyoları

Adana Dövme Stüdyoları

Adana dövme stüdyoları her türlü tarz ve kişiye hitap eden sanatçıların bulunduğu özel bir konumdur. Dövme sanatı, antik çağlardan şimdiye kadar sürekli değişim göstererek bugüne kadar gelmiş vücut süsleme sanatı olarak adlandırılır. Bu sanat türünün uygulandığı bölgenin ve şeklin anlamları vardır.

Adana Dövmeciler

Adana dövmeciler, kalıcı dövme, kalıcı makyaj, piercing ve geçici dövme uygulamaları konusunda alanında ciddi ilerleme kaydetmiş stüdyolardır. Lazerle dövme silme açısından, dövme mürekkebinde (hem dövme pigmenti hem de dövme taşıyıcısında) gerçekte hangi maddelerin bulunduğunun yanı sıra ne kadar dövme mürekkebinin kullanıldığını ve dövme mürekkebinin deriye ne kadar derine girdiğini bilmemek, dövme mürekkebini kırmak ve çıkarmak için kaç işlem gerekebileceğini doğru bir şekilde tahmin etmeyi imkansız hale getirir. Bu yüzden dövme yaptırırken dövme stüdyo seçiminde dikkatli olmalıyız.

Dövme modeli seçerken kararsız mı kaldınız? Sorun değil sizin için tüm dövme modellerini anlamları ile birlikte kaleme aldık. Dövme modellerine ulaşmak için hemen tıklayın.

Adana Dövme Sildirme

Adana dövme sildirme merkezleri sıkıldığınız ve beğenmediğiniz bir dövmenizin silinmesinde size yardımcı olabilir. Dövme sildirme işlemi, derinin üst tabakasının lazer yardımı ile yakılması sebebiyle dövme yaptırma işlemine göre biraz daha acılı geçmektedir. Bu durum dövmenizin boyutuna göre farklılık gösterebilir. 

Bu yöntemin ağrılı geçmesi ve deride bazı kalıcı hasarlara yol açması sebebiyle kullanıcılar bazı durumlarda dövme kapatma işlemini tercih etmektedirler.

Adana Dövme Stüdyoları, adana tattoo

Adana Dövme Kapatma

Adana dövme kapatma uygulaması dövme sanatçısı açısından ciddi ve zor bir işlemdir. Bazı dövme sanatçıları tamamen bu alanda uzmanlaşmış ve bu tür dövme yapmaktadırlar. İngilizce literatürde cover-up olarak bilinen dövme kapatma işlemini tercih etmeniz durumunda dövme sanatçınızın bu uygulamada yeterince deneyim sahibi olduğuna dikkat edin. 

Adanada Dövme Yapan Yerler

Adana dövmeci denildiğinde birçok tecrübeli dövme sanatçısı akla gelmektedir. Dövmeler, bedenler ve sanatın, fiziksel ve hayali olanın kavşağında çiçek açar. Renkleri, şekilleri ve sembolleri hatıralar, anlamlar ve duygularla titreşir. Her şeyden önce, vücut sanatı, hem geçmiş hem de şimdiki insan ilişkilerinin konuşulmamış yönlerini yakalar ve ortaya çıkarır.

Bir dövme sanatçısı mı olmak istiyorsunuz? Mükemmel seçim, iyi bir kurs seçimi bu mesleğe atılmadan önce size fayda sağlayacaktır. Seçim yapmış olduğunuz dövme kursunun bakanlık onaylı sertifikası olduğundan emin olmalısınız. Dövme kursu tercihinde bulunan okurlarımız için sitemizde bulunan stüdyoların dövme kurs imkânı vardır hemen ücretsiz kayıt olarak iletişime geçin ve ayrıntılı bilgi sahibi olun.

Adana Dövme Fiyatları

Adana dövme fiyatları konusunda diğer kalabalık illere oranla daha makul illerimizden birisidir. Bu durumun nedeni Adana dövme sanatçılarının daha mütevazı davranmalarıdır. Dövme fiyatlarının oluşmasında temel bazı kriterler mevcuttur. Bu kriterler dövmenin boyutu, uygulanacak bölge, dövmenin ayrıntısı gibi mevzulardır. Bu durum kalıcı dövme için geçerlidir. Geçici dövme tercih eden kullanıcılarımız için durum farklıdır.

Dövmeler genellikle hakkında konuşmadığımız veya kendimize bile kabul etmediğimiz düşünce ve duyguları temsil eder. Dövmeler sonsuza kadar sizinle beraberdir ve sizi yansıtır. Dövmenize koyduğunuz anlam sayesinde duygusal şokları veya psikolojik yaraları yatıştırabilirsiniz. Adana dövme stüdyoları bu konuda gerçekten uzmanlaşmış sanatçılar ile doludur. Gönül rahatlığı ile bir stüdyoya giderek dövmenizi yaptırabilirsiniz.

Adana Dövmeci, adana dövmeciler

Fiyat Listesi

• XS (1″x1″) – ₺200/…

• S (2″x2″) – ₺200/600

• M (4″x4″) – ₺600/1000

• L (6″x6″) – ₺1000-2000

• XL (8″x8″) – ₺2000/…

Fiyat listesi size fikir vermek amacıyla oluşturulmuştur. Dövme fiyatları, dövmenin yapılacağı bölgeye, ayrıntı seviyesine, boyutuna ve renk seçimine göre farklılık göstermektedir. Liste kesin fiyat tutarını yansıtmamaktadır. Nihai fiyat bilgisi için dövme sanatçınız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kalıcı dövme fiyatları?

Kalıcı dövme fiyatları dövmenin uygulanacağı bölgeye, boyutuna, ayrıntı seviyesi ve renk çeşitliliğine göre farklılık göstermektedir. Sitemiz bünyesinde bulunan en uygun stüdyolar ile iletişime geçebilirsiniz.

Dövme acıtır mı?

Bu soru kişisellik taşır, her insanın acı eşiği aynı olmadığı için bazıları bir arı ısırığına benzetirken bazıları ise bir iğnenin vücudunuza sürtüldüğüne benzetir.

Kalıcı dövme silinir mi?

Kalıcı dövmeler tamamen silinmezler. Ancak çok fazla güneşe maruz kalmaları sebebiyle solma meydana gelebilir.

Geçici dövme nasıl yapılır?

Geçici dövme işlemi hint kınası veya stickerlar ile uygulanmaktadır. Hint kınasının kalıcılığı 1-2 haftayı bulurken stickerların 2-3 günlük bir kalıcılığı söz konusudur.

5/5 - (1 vote)

Yorum ekle

© 2022 Dövme Stüdyo - All rights reserved.