Bu 3 Boyutlu Dövmeleri Daha Önce Görmediniz

Bu 3 Boyutlu Dövmeleri Daha Önce Görmediniz

Bu 3 boyutlu dövmeleri daha önce görmediğinize eminiz, bu dövme türleri inanılmaz görüntüleri ile gerçek olduğuna sizi inandıracak.

3D dövmelerin güzelliği, ekstra bir boyuta sahip olmaları ve seçtiğiniz tasarımın cildinizde canlanıyormuş gibi görünmesini sağlamasıdır. Örneğin, bir kelebek veya yusufçuk parçasıyla üzerinizde uçuyormuş gibi görünebilir. Görüntülerin aşırı gerçekçi olması nedeniyle, giderek daha popüler hale gelen bir stildir.

3 Boyutlu Dövme

Gerçek görünme özellikleri nedeniyle, müzik sanatçıları, güreşçiler, sinema oyuncuları ve daha pek çok ünlü arasında popüler hale geldiler. Şu anda, eğer bir tane yapmak istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz sayısız 3D dövme tasarımı var. İşinde yetenekli bir dövmeciyi ziyaret ettiğiniz sürece, vücudunuzun herhangi bir yerine sizin özelliklerinize göre yapılmış harika bir dövme yaptıracaksınız.

3 Boyutlu Dövme Modelleri

Göğüs Dövme
3 Boyutlu Dövme Bacak
Örümcek
3 Boyutlu Dövme Kol
Fermuar
Spider Man
Realistik
3 Boyutlu Dövme Orta Göğüs
Ayı
Kemik
3 Boyutlu Dövme Göğüs Altı
Realistik Yüz

3 Boyutlu Dövme Fiyatları

Dövme fiyatları genellikle dövmeyi yaptıracağınız bölgeye, ayrıntısına, boyutuna ve sanatçıya bağlı olarak değişiklik göstermektedir. 3 boyutlu dövmeler genellikle karmaşık bir yapıda görünmeleri sebebiyle fiyatları diğer dövme çeşitlerine oranla pahalı olabilir. Dövme fiyatı almak için sitemiz bünyesinde bulunan değerli dövme sanatçılarına gözatabilirsiniz.

Rate this post

Yorum ekle

© 2022 Dövme Stüdyo - All rights reserved.