Boyun Dövme Modelleri

Boyun Dövme Modelleri

Boyun dövme modelleri son dönemde en çok tercih edilen türlerdir. Boyun, belki de tüm insan vücudunun en görünür kısımlarından biridir. Kıyafet giyilmesine rağmen görünür olduğu için birçok kişi bu dövme türünü tercih etmektedir. Hem erkekler hem de kadınlar boyunlarını süslü takılar ve kolyeler de dahil olmak üzere birçok obje kullanırlar, böylece boyunları zarif ve muhteşem görünür. Ancak bazen bu tür kolyeler biraz pahalı olabilir ve hatta birkaç boyunda garip görünebilir. Farklı bir boyuna sahip olmak için ne yapmalısınız? Harika bir seçenek boyun dövmesi yaptırmaktır. Dövme görünümü ile yaratıcı olabileceğiniz için hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Bu tür bir dövme için bulabileceğin birçok fikir var. Kızlar dövmelerine sevimli desenler koymayı severken, erkekler tribal veya realistik tarzı boyun dövmeleri yapmayı sever.

Boyun Dövme Modelleri

Boyun Dövme Modelleri
Boyun Dövme Modelleri

Boyun dövme modelleri oldukça dikkat çekicidir. İnsanların çekici ve havalı görünmesini sağlar. Ancak boyun bölgenize dövme yaptırmaya karar verdiyseniz, yaşayacağınız acıyı da düşünmelisiniz. Boyun bölgesi en çok acı hissedilen dövme bölgesidir. Dövme acı tablosuna bakarak buna karar verebilirsiniz.

Boyun Dövme Modelleri
Kadın boyun dövme modelleri

Erkek Boyun Dövme Modelleri

Bu erkek boyun dövme modelleri size fikir vermesi amacıyla listelendi. Size en uygun dövme modelini belirleyin ve dövme sanatçınız ile irtibata geçin.

Kadın Boyun Dövme Modelleri

Erkeklere göre kadınlar boyun bölgesine dövme yaptırmakta biraz çekingen davranıyor. Bunun birçok sebebi olabilir, ancak en önemli nedenler arasında yaşanan acı olduğu söylenebilir. Bu kadın dövme modelleri sizin acıyı düşünmemenizi sağlayacak.

Boyun Dövmeleri Anlamları

Boyun dövmeleri tipik olarak birinin çok fazla risk almaya istekli olduğu veya cesur bir kişiliğe sahip olabileceği anlamına gelir. Hayatlarını değiştirebilecek seçimler yapmaktan korkmuyorlar. Boyun, bir kişinin vücudunun en açıkta kalan kısımlarından biridir – Kişi dışarı çıktığında üç kat giysi giymiş olsa da, boyun her zaman insanlar tarafından görülecektir. Ayrıca boynun çok hassas olduğu unutulmamalıdır, bu nedenle bu bölge dövmeler için oldukça acı verici olabilir. Kişinin boyun dövmesi için seçtiği tüm tasarımlar her zaman kişinin kendi tercihlerine bağlı olduğu kadar sanatçının tasarımına da bağlıdır. Boyun dövmeleri için popüler semboller arasında çiçekler, kalpler veya bir kişinin adı bulunur.

Boyun Dövmesi Bakımı

Dövme seansını bitirip dövme salonundan çıktıktan sonra bandajı dört saate kadar açık tutun. Ardından dövmeyi ılık suyla yıkayın ve doğal olarak kurumasını bekleyin. Dövmenizi günde en az beş kez nemlendirin ve yıkayın. Dövmeyi suya batırmayın, kurutma işlemi sırasında çizmeyin, güneş ışığına maruz bırakmayın ve vücuda oturan giysiler giyin. İyileşme sürecinde spor salonuna gitmeniz de önerilmez. Şişme olursa dövme sanatçınıza veya bir doktora görünün. Daha fazla ayrıntılı bilgi için dövme bakımı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Boyun Dövme Fiyatları

Dövme yaptırmak söz konusu olduğunda en yaygın endişelerden biri ortalama maliyettir. Yaşadığınız şehirde en yakın dövme salonunu ziyaret ederseniz, nihai maliyet için yalnızca minimum bir miktar ödeyebilirsiniz. O yıldız dövmesinin boynunuza, bacağınıza veya serçe parmağınıza yerleştirilmiş olması fark etmez. Maliyeti yine aynı olacaktır. Minimum maliyet, dövme salonunun mevcut konumuna bağlı olacaktır. Avrupa gerçekten pahalı dövme salonlarına sahip olduğu bilinirken, Türkiye’de iyi bir dövme yaptırmak için bu fiyat çok daha ucuzdur. Yani kısacası, dövme için ödeyeceğiniz ücret dövmenin uygulandığı bölge, boyut, ayrıntı seviyesi gibi faktörlere bağlıdır.

En uygun dövme fiyatını almak için stüdyoları hemen ziyaret edin.

Rate this post

Yorum ekle

© 2022 Dövme Stüdyo - All rights reserved.